Про наш клуб

ЛМГО «Клуб художньої гімнастики та фехтування «Спарта» – це клуб заснований досвідченими тренерами. Перші заняття у клубі відбулися у 2012 році під керівництвом майстра спорту України міжнародного класу з фехтування,  тренера-викладача Олександра Кочергіна та майстра спорту з художньої гімнастики СРСР, тренера з 19-річним стажем Тетяни Сподаренко.

Наші тренери дотримуються індивідуального підходу, враховуючи різні здібності та можливості кожного. Відвідування занять нашого клубу стане великим внеском у майбутнє вашої дитини. У клубі діють спортивні та оздоровчі групи. У оздоровчих групах заняття відбуваються по програмі «Рівна, сильна та здорова спина». Вправи акцентовані на розвиток м’язової сили, особливо на зміцнення м’язів пресу та спини. Такі вправи значно покращують гнучкість та рухливість дитини. Більше того, на тренуваннях учні отримують базову підготовку з художньої гімнастики, класичної та сучасної хореографії, сучасного та народного танцю, фехтування та акробатики.

Учні спортивних груп беруть участь у львівських, всеукраїнських та міжнародних змаганнях з художньої гімнастики чи фехтування в Україні та закордоном. Під наглядом професійних тренерів ваша дитина пройде перші сходинки на шляху до звання спортсмена найвищого рівня.

Засновники:

Кочергін Олександр Ігорович  – майстер спорту України міжнародного класу з фехтування. Закінчив Львівський державний інститут фізичної культури та спорту за спеціальністю тренер-викладач. Неодноразовий переможець та призер першості Радянського Союзу, у складі СРСР посів 5 місце (індивідуально) на першості Світу у м. Бон (Німеччина). Багаторазовий чемпіон України з фехтування, переможець чемпіонату Польщі, фіналіст першості світу в Парижі 1995 року та першості світу в Мехіко 1994 року.

Срібний призер першості Європи у м. Кестхей (Угорщина), переможець та срібний призер Всесвітніх Універсіад у м. Фукуока (Японія, 1995 р.), м. Палермо (Італія, 1997 р.), у м. Пальма-де-Майорка (Іспанія, 1999 р.).

Сподаренко Тетяна Валеріївна  – тренер з 19-річним стажем. У 1997 році з відзнакою закінчила Львівський державний інститут фізичної культури та спорту, майстер спорту з художньої гімнастики СРСР, суддя національної категорії, учасниця курсів підвищення кваліфікації в Україні та закордоном.